Oficialna strona klubu sportowego Piast Białystok, Rok założenia: 1997. Barwy: żółto-niebieskie, szkółki piłkarskie roczniki 2005-2010. Podlaska piłka nożna- > Oficialna strona klubu sportowego Piast Białystok, Rok założenia: 1997. Barwy: żółto-niebieskie, szkółki piłkarskie roczniki 2005-2010. Podlaska piłka nożna-

JUNIORZY MŁODSI 2001/2002
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
Wyniki, skład, tabela
Jeśli walczymy, możemy przegrać. Jeśli tego nie robimy, jesteśmy przegrani!!
Młodzi piłkarze Promienia Mońki wygrali tegoroczną edycję halowego turnieju Piast CUP 2017, który został rozegrany w Białymstoku. Promień Mońki był poza zasięgiem, grał najładniejszą piłkę. W turnieju grało osiem zespołów. Obowiązywał system każdy z każdym, a mecze trwały po 10 minut. Promień Mońki zajęł pierwsze miejsce zwycieżając 6-krotnie i jednym remisem.

PIAST I: Eryk Kozioł, Emil Warpachowski, Kacper Blaszko, Mateusz Zaniewski, Czarek Sieńko, Patryk Jakimiuk, Jakub Kalinowski, Adam Filipkowski

PIAST II: Aleksander Karecki, Babtosz Borowski- Beszta, Dominik Łapiński, Kamil Truchel, Konrad Dojlidko, Kuba Boguszewski, Michał Kulfan, Norbert Włodarski, Maciej Chańko
Piast Białystok - Wigry Suwałki
W meczu rewanżowym z Wigrami Suwałki remisujemy na własnym boisku 1-1. Początek spotkania był wyrównany, ale wraz z upływem czasu zarysowała się nasza przewaga. Wynikiem czego były trzy, niewykorzystane przez nas stu procentowe sytuacje. Dobrze realizowaliśmy założenia taktyczne, czekając na błąd przeciwnika. Bardzo dobrze graliśmy w obronie, przez co w pierwszej połowie przeciwnik, nie stworzył sobie żadnej dogodnej sytuacji. Niestety brak skuteczności spowodował że do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy. Od początku drugiej połowy dalej posiadamy przewagę. Niestety niewykorzystane sytuacje się mszczą, „głupi” faul przed polem karnym skutecznie na gola zamieniają nasi rywale. Po stracie bramki jeszcze mocniej zaatakowaliśmy przeciwnika, stwarzając kolejne doskonałe sytuacje, których nie wykorzystujemy. Dopiero w 65 minucie po faulu na Aleksandrze Kareckim, sędzia dyktuje rzut karny, skutecznie zamieniony na bramkę przez Patryka Żamojdę. Mimo naszych starań, nie zdołaliśmy już strzelić zwycięskiej bramki i mecz zakończył się remisem.

AP Talent - Piast Białystok

Jesteśmy po pierwszym meczu rundy rewanżowej. Pierwsza połowa to mecz walki w środku pola oraz bardzo dobra gra w defensywie  sprawiła, iż do drugiej  połowy podchodziliśmy z wynikiem 0-0 Taktyka nakreślona przed meczem była realizowana przez zespół w 100% co można było zaobserwować po oddanych strzałach przeciwnika na naszą bramkę.Co innego można powiedzieć o drugiej połowie chwilowa dekoncentracja i tracimy w przeciągu sześciu minut 3 bramki a po lekkim uspokojeniu gry kolejne dwie.Choć porażka jest wysoka to po grze zespołu widać mocny progres u większości zawodników i z optymizmem możemy patrzeć na kolejne mecze w lidze.

Piast - Sparta Szepietowo 2:1